
| Motor | Origineel | E85 | E85 + Stage 1 | Besparing / jaar |
|---|---|---|---|---|
| 420i (2.0T) | 184 pk | 190 pk | 285 pk | € 1 332 |
| M4 Competition | 530 pk | 550 pk | 685 pk | € 3 749 |
| M4 CS | 550 pk | 575 pk | 695 pk | € 4 047 |
| Motor | Origineel | E85 | E85 + Stage 1 | Besparing / jaar |
|---|---|---|---|---|
| 420i (2.0T) | 184 pk | 190 pk | 285 pk | € 1 301 |
| M440i (3.0T) 2024–2025 | 374 pk | 395 pk | 490 pk | € 2 629 |
| M4 Competition | 530 pk | 550 pk | 680 pk | € 3 774 |
| M4 Competition xDrive 2024–heden | 530 pk | 555 pk | 680 pk | € 3 735 |
| M4 CS | 550 pk | 570 pk | 695 pk | € 3 963 |
| M4 CS xDrive 2024–heden | 550 pk | 570 pk | 680 pk | € 3 868 |
| Motor | Origineel | E85 | E85 + Stage 1 | Besparing / jaar |
|---|---|---|---|---|
| 420i (2.0T) | 184 pk | 195 pk | 275 pk | € 1 342 |
| 430i (2.0T) | 258 pk | 270 pk | 310 pk | € 1 864 |
| M440i (3.0T) | 374 pk | 390 pk | 445 pk | € 2 678 |
| M4 | 480 pk | 495 pk | 705 pk | € 3 499 |
| M4 Competition | 510 pk | 535 pk | 700 pk | € 3 593 |
| M4 CSL | 550 pk | 575 pk | 700 pk | € 3 923 |
| Motor | Origineel | E85 | E85 + Stage 1 | Besparing / jaar |
|---|---|---|---|---|
| 420i (2.0T) | 184 pk | 190 pk | 275 pk | € 1 340 |
| 430i (2.0T) | 258 pk | 270 pk | 310 pk | € 1 893 |
| M440i (3.0T) | 374 pk | 385 pk | 445 pk | € 2 642 |
| M4 | 480 pk | 500 pk | 695 pk | € 3 404 |
| M4 Competition | 510 pk | 525 pk | 685 pk | € 3 684 |
| M4 CSL | 550 pk | 575 pk | 685 pk | € 3 964 |
| Motor | Origineel | E85 | E85 + Stage 1 | Besparing / jaar |
|---|---|---|---|---|
| 420i | 184 pk | 195 pk | 260 pk | € 1 337 |
| 430i | 230 pk | 240 pk | 310 pk | € 1 684 |
| 430i | 252 pk | 260 pk | 310 pk | € 1 807 |
| 440i | 326 pk | 340 pk | 440 pk | € 2 383 |
| 440i (PP) | 360 pk | 375 pk | 430 pk | € 2 519 |
| M4 | 431 pk | 450 pk | 500 pk | € 3 062 |
| M4 (GPF) (2018+) | 431 pk | 445 pk | 500 pk | € 3 091 |
| M4 Competition | 450 pk | 465 pk | 500 pk | € 3 228 |
| M4 Compétition (GPF) (2018+) | 450 pk | 465 pk | 500 pk | € 3 270 |
| M4 CS | 460 pk | 480 pk | 500 pk | € 3 316 |
| M4 CS (GPF) (2018+) | 460 pk | 480 pk | 500 pk | € 3 252 |
| Motor | Origineel | E85 | E85 + Stage 1 | Besparing / jaar |
|---|---|---|---|---|
| 420i | 163 pk | 170 pk | 260 pk | € 1 194 |
| 420i | 184 pk | 190 pk | 260 pk | € 1 323 |
| 428i | 245 pk | 255 pk | 280 pk | € 1 760 |
| 428i SULEV | 245 pk | 255 pk | 280 pk | € 1 792 |
| 435i | 306 pk | 320 pk | 395 pk | € 2 174 |
| 435i PP | 339 pk | 350 pk | 390 pk | € 2 425 |
| M4 | 431 pk | 445 pk | 535 pk | € 3 125 |
| M4 Competition | 450 pk | 465 pk | 545 pk | € 3 275 |
| M4 CS | 460 pk | 480 pk | 535 pk | € 3 378 |
| GTS | 500 pk | 515 pk | 575 pk | € 3 672 |
Stuur de uitlezing van de motorsturing en ontvang het E85 Flex Fuel-bestand voor de BMW Serie 4 binnen ongeveer 30 minuten. Back-up van het origineel, gecontroleerd bestand en technische support inbegrepen.
auto-remap is een bestandsservice uitsluitend voor professionals. Particulier? Vraag de E85 Flex Fuel-ombouw aan uw garage of chiptuner.