Catalogus/ E85-ombouw/BMW
← Alle merken
BMW

E85 ombouw BMW

41 modellen · 646 benzinemotoren geschikt voor Flex Fuel
Alle BMW benzinewagens in deze lijst kunnen op Superéthanol E85 rijden dankzij een Flex Fuel-herprogrammatie van de motorsturing, zonder kastje. Kies uw model voor de vermogenswinst, de winst met E85 + Stage 1 en de jaarlijkse besparing. De grootste winst in het gamma: BMW XM 4.4 V8 Bi-Turbo PHEV, 653 → 920 pk met E85 + Stage 1.
E85 gemiddeld (FR)€ 0,907/ liter
Benzine E10 gem. (FR)€ 2,104/ liter
Verschil−€ 1,20per liter
E85-tankstations3 706in Frankrijk
Nationale gemiddelden in Frankrijk op 3 november 2026 · bron: officiële gegevens prix-carburant (data.economie.gouv.fr) · prijs per departement →
BMW 1M Coupé
1 motor · 340 pk
Besparing: € 2 372 / jaar
E82 (2011–2012)
BMW i8
4 motoren · 362–374 pk
Besparing: € 2 430 tot € 2 543 / jaar
2017–heden · I12 LCI / I15 (2017–2020) · 2014–2017
BMW M2
7 motoren · 370–530 pk
Besparing: € 2 539 tot € 3 659 / jaar
G8x LCI (06/2024–heden) · G8x (2022–2024) · F87 (2016–2021)
BMW M3
18 motoren · 343–550 pk
Besparing: € 2 278 tot € 3 671 / jaar
G8x LCI (07/2024–heden) · G8x (2021–2024) · F80 LCI (2015–2019)
BMW M4
19 motoren · 431–550 pk
Besparing: € 2 880 tot € 3 677 / jaar
G82 LCI (05/2024–heden) · G82 (03/2021–04/2024) · F82/83 LCI (2016–2019)
BMW M5
9 motoren · 400–727 pk
Besparing: € 2 764 tot € 5 010 / jaar
G90 (06/2024–heden) · F90 (2017–2023) · F10 (2011–2017)
BMW M6
4 motoren · 507–600 pk
Besparing: € 3 423 tot € 4 000 / jaar
F06/F12/F13 (2012–2018) · E63/E64 (2005–2010)
BMW M8
1 motor · 625 pk
Besparing: € 4 189 / jaar
G15 (2019–heden)
BMW Serie 1
62 motoren · 102–360 pk
Besparing: € 675 tot € 2 495 / jaar
F4x (2019–2024) · F40 (2019–2024) · F2x LCI (2015–2019)
BMW Serie 2
29 motoren · 136–460 pk
Besparing: € 902 tot € 3 074 / jaar
G4x LCI (06/2024–heden) · G4x (2021–05/2024) · G42 (2021–05/2024)
BMW Serie 2 Active Tourer
16 motoren · 109–326 pk
Besparing: € 742 tot € 2 264 / jaar
U06 (2021–heden) · F45 LCI (2018–2021) · F45 (2014–2019)
BMW Serie 2 GC
9 motoren · 136–374 pk
Besparing: € 917 tot € 2 502 / jaar
F44 (03/2020–heden) · F44 (2019–2024)
BMW Serie 2 Gran/Active Tourer
10 motoren · 102–326 pk
Besparing: € 699 tot € 2 248 / jaar
U06 (2021–heden) · F45/F46 (2014–2020)
BMW Serie 2 GT
8 motoren · 102–192 pk
Besparing: € 674 tot € 1 305 / jaar
F46 LCI (2018–2022) · F46 (2015–2018)
BMW Serie 3
91 motoren · 136–550 pk
Besparing: € 907 tot € 3 795 / jaar
G2x LCI II (07/2024–heden) · G2x LCI (07/2022–2024) · G2x LCI (07/2022–heden)
BMW Serie 3 GT
9 motoren · 184–360 pk
Besparing: € 1 260 tot € 2 476 / jaar
F34 LCI (07/2016–01/2020) · F34 (2012–2016)
BMW Serie 4
42 motoren · 163–550 pk
Besparing: € 1 131 tot € 3 834 / jaar
G22 LCI (01/2024–heden) · G22/23 LCI (01/2024–heden) · G22 (2020–2024)
BMW Serie 4 GC
19 motoren · 136–374 pk
Besparing: € 935 tot € 2 575 / jaar
G26 LCI (2024–heden) · G26 (2021–2024) · F36 (05/2016–12/2020)
BMW Serie 5
81 motoren · 163–635 pk
Besparing: € 1 127 tot € 4 405 / jaar
G6x (2023–heden) · G3x LCI (07/2020–heden) · G3x LCI (07/2020–2024)
BMW Serie 5 GT
3 motoren · 170–407 pk
Besparing: € 1 179 tot € 2 778 / jaar
F07 (2009–2017)
BMW Serie 6
11 motoren · 258–600 pk
Besparing: € 1 737 tot € 3 962 / jaar
F12/F13/06 (2011–2017) · E63 (2004–2010)
BMW Serie 6 GC
4 motoren · 320–575 pk
Besparing: € 2 169 tot € 3 925 / jaar
F06 (2013–2018)
BMW Serie 6 GT
6 motoren · 258–360 pk
Besparing: € 1 709 tot € 2 427 / jaar
G3x (2017–2023) · G32 (2017–2020)
BMW Serie 7
23 motoren · 320–610 pk
Besparing: € 2 163 tot € 4 242 / jaar
G11/G12 LCI (2019–2022) · G11/G12 (2016–2019) · F01 (2009–2015)
BMW Serie 8
11 motoren · 333–625 pk
Besparing: € 2 216 tot € 4 212 / jaar
G14/G15 - LCI (2022–heden) · G14/G15 (2018–2022)
BMW Serie 8 GC
6 motoren · 333–625 pk
Besparing: € 2 257 tot € 4 269 / jaar
G16 LCI (2022–heden) · G16 (10/2019–2022)
BMW X1
16 motoren · 136–258 pk
Besparing: € 933 tot € 1 778 / jaar
F48 LCI (08/2019–2022) · F48 (10/2015–2019) · E84 (2012–2015)
BMW X2
5 motoren · 136–306 pk
Besparing: € 917 tot € 2 097 / jaar
F39 (2018–2023)
BMW X3
15 motoren · 184–510 pk
Besparing: € 1 221 tot € 3 522 / jaar
G45 (06/2024–heden) · G01/G08 (2017–2024) · F25 (2011–2017)
BMW X3 M
2 motoren · 480–510 pk
Besparing: € 3 176 tot € 3 413 / jaar
G01 (2019–heden)
BMW X4
14 motoren · 184–510 pk
Besparing: € 1 245 tot € 3 532 / jaar
G02 LCI (2021–heden) · G02 (2018–2021) · F26 (2014–2018)
BMW X4 M
3 motoren · 480–510 pk
Besparing: € 3 214 tot € 3 410 / jaar
F98 LCI (2021–heden) · F98 (2019–2021)
BMW X5
18 motoren · 245–625 pk
Besparing: € 1 674 tot € 4 343 / jaar
G05 LCI (2023–heden) · G05 (10/2018–2023) · F15 (11/2013–2018)
BMW X5 M
5 motoren · 555–625 pk
Besparing: € 3 688 tot € 4 325 / jaar
F95 LCI (2023–heden) · F95 (2019–2023) · F85 (2015–2018)
BMW X6
13 motoren · 306–560 pk
Besparing: € 2 028 tot € 3 906 / jaar
G06 - LCI (2023–heden) · G06 (2018–2023) · F16 (12/2014–2018)
BMW X6 M
7 motoren · 555–625 pk
Besparing: € 3 677 tot € 4 257 / jaar
F96 LCI (2023–heden) · F96 (2019–2023) · F86 (12/2014–2018)
BMW X7
5 motoren · 333–530 pk
Besparing: € 2 279 tot € 3 562 / jaar
G07 LCI (2022–heden) · G07 (2018–2022)
BMW XM
3 motoren · 476–748 pk
Besparing: € 3 243 tot € 5 161 / jaar
12/2022–heden
BMW Z3
7 motoren · 118–325 pk
Besparing: € 815 tot € 2 220 / jaar
1999–2003
BMW Z4
29 motoren · 150–343 pk
Besparing: € 1 038 tot € 2 345 / jaar
G29 LCI (2023–2026) · G29 (2019–2023) · E89 (2009–2019)
BMW Z8
1 motor · 400 pk
Besparing: € 2 663 / jaar
E52 (2000–2003)
Garages en tuners: Flex Fuel-bestand klaar om te flashen

Stuur de uitlezing van de motorsturing en ontvang het E85 Flex Fuel-bestand binnen ongeveer 30 minuten. Back-up van het origineel, gecontroleerd bestand en technische support inbegrepen.

E85 Flex Fuel-bestand vanaf € 100
Bestand bestellen →

auto-remap is een bestandsservice uitsluitend voor professionals. Particulier? Vraag de E85 Flex Fuel-ombouw aan uw garage of chiptuner.