File serviceOrder modified files for your customers: upload the original, choose options, download the result.

| Motor | Origineel | E85 | E85 + Stage 1 | Besparing / jaar |
|---|---|---|---|---|
| M4 2024–heden | 480 pk | 495 pk | 675 pk | € 3 263 |
| M4 Competition 2024–heden | 510 pk | 530 pk | 705 pk | € 3 400 |
| M4 Competition | 530 pk | 545 pk | 705 pk | € 3 574 |
| M4 Competition xDrive 2024–heden | 530 pk | 555 pk | 685 pk | € 3 614 |
| M4 CS | 550 pk | 575 pk | 685 pk | € 3 646 |
| M4 CS xDrive 2024–heden | 550 pk | 575 pk | 700 pk | € 3 671 |
| Motor | Origineel | E85 | E85 + Stage 1 | Besparing / jaar |
|---|---|---|---|---|
| M4 | 480 pk | 500 pk | 680 pk | € 3 229 |
| M4 Competition | 510 pk | 530 pk | 680 pk | € 3 439 |
| M4 CSL | 550 pk | 575 pk | 700 pk | € 3 677 |
| Motor | Origineel | E85 | E85 + Stage 1 | Besparing / jaar |
|---|---|---|---|---|
| M4 | 431 pk | 445 pk | 550 pk | € 2 880 |
| M4 (GPF) (2018+) | 431 pk | 450 pk | 530 pk | € 2 963 |
| M4 Competition | 450 pk | 465 pk | 540 pk | € 3 040 |
| M4 Compétition (GPF) (2018+) | 450 pk | 465 pk | 535 pk | € 3 085 |
| M4 CS | 460 pk | 480 pk | 540 pk | € 3 167 |
| M4 CS (GPF) (2018+) | 460 pk | 480 pk | 535 pk | € 3 119 |
| Motor | Origineel | E85 | E85 + Stage 1 | Besparing / jaar |
|---|---|---|---|---|
| M4 | 431 pk | 450 pk | 535 pk | € 2 982 |
| M4 Competition | 450 pk | 465 pk | 550 pk | € 3 073 |
| M4 CS | 460 pk | 480 pk | 535 pk | € 3 081 |
| GTS | 500 pk | 520 pk | 565 pk | € 3 307 |
Stuur de uitlezing van de motorsturing en ontvang het E85 Flex Fuel-bestand voor de BMW M4 binnen ongeveer 30 minuten. Back-up van het origineel, gecontroleerd bestand en technische support inbegrepen.
auto-remap is een bestandsservice uitsluitend voor professionals. Particulier? Vraag de E85 Flex Fuel-ombouw aan uw garage of chiptuner.