
| Motor | Origineel | E85 | E85 + Stage 1 | Besparing / jaar |
|---|---|---|---|---|
| 1.0 TCE | 90 pk | 95 pk | 115 pk | € 630 |
| 1.0T Eco-G | 100 pk | 105 pk | 120 pk | € 715 |
| 1.3 TCE | 140 pk | 145 pk | 175 pk | € 986 |
| 1.6 E-Tech | 145 pk | 150 pk | 165 pk | € 1 025 |
| 1.3 TCE | 155 pk | 160 pk | 175 pk | € 1 102 |
| 1.3 TCE | 160 pk | 165 pk | 190 pk | € 1 131 |
| Motor | Origineel | E85 | E85 + Stage 1 | Besparing / jaar |
|---|---|---|---|---|
| 1.0 TCE 2020–2024 | 90 pk | 95 pk | 120 pk | € 629 |
| 1.0 TCE 2019–2020 | 100 pk | 105 pk | 125 pk | € 720 |
| 1.0 TCE (GPL) 2020–2024 | 100 pk | 105 pk | 120 pk | € 734 |
| 1.3 TCE 2019–2020 | 130 pk | 135 pk | 180 pk | € 953 |
| 1.3 TCE 2020–2022 | 140 pk | 145 pk | 180 pk | € 1 026 |
| 1.6 e-Tech 2020–2024 | 145 pk | 150 pk | 165 pk | € 1 037 |
| 1.3 TCE 2019–2020 | 155 pk | 160 pk | 180 pk | € 1 115 |
| 1.6 e-Tech 2020–2022 | 158 pk | 165 pk | 180 pk | € 1 133 |
Stuur de uitlezing van de motorsturing en ontvang het E85 Flex Fuel-bestand voor de Renault Captur / QM3 binnen ongeveer 30 minuten. Back-up van het origineel, gecontroleerd bestand en technische support inbegrepen.
auto-remap is een bestandsservice uitsluitend voor professionals. Particulier? Vraag de E85 Flex Fuel-ombouw aan uw garage of chiptuner.