
| Motor | Origineel | E85 | E85 + Stage 1 | Besparing / jaar |
|---|---|---|---|---|
| 1.0 SCe | 67 pk | 70 pk | 80 pk | € 485 |
| 1.0 TCE | 90 pk | 95 pk | 120 pk | € 657 |
| 1.0 TCE (GPL) | 100 pk | 105 pk | 125 pk | € 723 |
| 1.6 E-Tech | 145 pk | 150 pk | 170 pk | € 1 045 |
| Motor | Origineel | E85 | E85 + Stage 1 | Besparing / jaar |
|---|---|---|---|---|
| 1.0 SCe 2019–2023 | 65 pk | 65 pk | 80 pk | € 471 |
| 1.0 SCe 2019–2020 | 75 pk | 75 pk | 95 pk | € 525 |
| 1.0 TCE 2021–2023 | 90 pk | 95 pk | 120 pk | € 644 |
| 1.0 TCE 2019–2020 | 100 pk | 105 pk | 120 pk | € 710 |
| 1.0 TCE (GPL) 2020–2023 | 100 pk | 105 pk | 120 pk | € 702 |
| 1.3 TCE 2019–2020 | 130 pk | 135 pk | 180 pk | € 945 |
| 1.3 TCE 2021–2023 | 140 pk | 145 pk | 175 pk | € 1 024 |
| 1.6 e-Tech 2020–2022 | 140 pk | 145 pk | 160 pk | € 1 012 |
| 1.6 e-Tech 2022–2023 | 145 pk | 150 pk | 165 pk | € 1 014 |
| Motor | Origineel | E85 | E85 + Stage 1 | Besparing / jaar |
|---|---|---|---|---|
| 0.9 TCE 2016–10/2019 | 75 pk | 80 pk | 125 pk | € 531 |
| 0.9 TCE 11/2019–2020 | 75 pk | 80 pk | 120 pk | € 551 |
| 1.2 16v 2016–2018 | 75 pk | 75 pk | 85 pk | € 541 |
| 0.9 TCE 2016–10/2019 | 90 pk | 95 pk | 130 pk | € 656 |
| 0.9 TCE 11/2019–2020 | 90 pk | 95 pk | 120 pk | € 635 |
| 1.2 TCE 2016–2018 | 120 pk | 125 pk | 145 pk | € 874 |
| RS 1.6T 2016–2018 | 200 pk | 210 pk | 245 pk | € 1 449 |
| RS Trophy 1.6T 2016–2018 | 220 pk | 225 pk | 265 pk | € 1 586 |
| Trophy RS18 Final Edition 1.6T 2018–2020 | 220 pk | 225 pk | 270 pk | € 1 574 |
| Motor | Origineel | E85 | E85 + Stage 1 | Besparing / jaar |
|---|---|---|---|---|
| 1.2 16v | 75 pk | 80 pk | 85 pk | € 545 |
| 0.9 TCE | 90 pk | 95 pk | 120 pk | € 636 |
| GT 1.2 TCE | 120 pk | 125 pk | 145 pk | € 871 |
| RS 1.6T (Eu5) 2012–2015 | 200 pk | 205 pk | 245 pk | € 1 473 |
| RS 1.6T (Eu6) 2015–2016 | 200 pk | 210 pk | 245 pk | € 1 425 |
| RS Trophy 1.6T 2015–2016 | 220 pk | 230 pk | 270 pk | € 1 614 |
| Motor | Origineel | E85 | E85 + Stage 1 | Besparing / jaar |
|---|---|---|---|---|
| 1.2 16v | 75 pk | 75 pk | 90 pk | € 552 |
| 1.4 16v | 98 pk | 100 pk | 115 pk | € 715 |
| 1.2 TCE 2007–2011 | 100 pk | 105 pk | 135 pk | € 717 |
| 1.2 TCE 2011–2012 | 103 pk | 105 pk | 135 pk | € 744 |
| 1.6 16v | 112 pk | 115 pk | 125 pk | € 823 |
| GT 1.6 16V 2009–2010 | 128 pk | 130 pk | 150 pk | € 934 |
| 2.0 16v 2005–2009 | 139 pk | 145 pk | 160 pk | € 1 019 |
| RS 2.0 16v 2006–2009 | 197 pk | 205 pk | 225 pk | € 1 426 |
| RS 2.0 16v 2008–2009 | 201 pk | 210 pk | 225 pk | € 1 416 |
| RS 2.0 16v 2010–2012 | 203 pk | 210 pk | 230 pk | € 1 446 |
| Motor | Origineel | E85 | E85 + Stage 1 | Besparing / jaar |
|---|---|---|---|---|
| RS 2.0 16v | 172 pk | 180 pk | 200 pk | € 1 267 |
| RS 2.0 16v | 182 pk | 190 pk | 205 pk | € 1 278 |
| V6 3.0 Ph1 | 230 pk | 240 pk | 265 pk | € 1 644 |
| V6 3.0 Ph2 | 255 pk | 265 pk | 285 pk | € 1 804 |
Stuur de uitlezing van de motorsturing en ontvang het E85 Flex Fuel-bestand voor de Renault Clio binnen ongeveer 30 minuten. Back-up van het origineel, gecontroleerd bestand en technische support inbegrepen.
auto-remap is een bestandsservice uitsluitend voor professionals. Particulier? Vraag de E85 Flex Fuel-ombouw aan uw garage of chiptuner.