Catalogus/ E85-ombouw/Audi
← Alle merken
Audi

E85 ombouw Audi

37 modellen · 497 benzinemotoren geschikt voor Flex Fuel
Alle Audi benzinewagens in deze lijst kunnen op Superéthanol E85 rijden dankzij een Flex Fuel-herprogrammatie van de motorsturing, zonder kastje. Kies uw model voor de vermogenswinst, de winst met E85 + Stage 1 en de jaarlijkse besparing. De grootste winst in het gamma: Audi A8 S8 4.0 V8 TFSI, 520 → 720 pk met E85 + Stage 1.
E85 gemiddeld (FR)€ 0,907/ liter
Benzine E10 gem. (FR)€ 2,104/ liter
Verschil−€ 1,20per liter
E85-tankstations3 706in Frankrijk
Nationale gemiddelden in Frankrijk op 3 november 2026 · bron: officiële gegevens prix-carburant (data.economie.gouv.fr) · prijs per departement →
Audi A1
22 motoren · 82–256 pk
Besparing: € 559 tot € 1 724 / jaar
GB (2018–heden) · 8X Facelift (2015–2018) · 8X (2010–2014)
Audi A3
60 motoren · 102–400 pk
Besparing: € 691 tot € 2 773 / jaar
8Y Facelift (2024–heden) · 8Y (10/2020–2023) · 8V Facelift (07/2016–2020)
Audi A4
55 motoren · 120–470 pk
Besparing: € 802 tot € 3 239 / jaar
B9 Facelift II (09/2019–2025) · B9 Facelift (2018–2019) · B9 (07/2015–2018)
Audi A4 Cabrio
7 motoren · 163–420 pk
Besparing: € 1 098 tot € 2 924 / jaar
B7 (2006–heden) · B6 (2002–2006)
Audi A5
35 motoren · 144–639 pk
Besparing: € 967 tot € 4 432 / jaar
B10 (11/2024–heden) · F5 Facelift (2019–2025) · F5 (2016–2019)
Audi A6
57 motoren · 150–630 pk
Besparing: € 1 023 tot € 4 312 / jaar
C8 Facelift (06/2023–2025) · C8 (07/2018–2023) · C7 Facelift II (2016–2018)
Audi A7
21 motoren · 204–630 pk
Besparing: € 1 370 tot € 4 309 / jaar
C8 Facelift (2023–heden) · C8 (2017–2023) · C7 Facelift (2014–2018)
Audi A8
26 motoren · 245–605 pk
Besparing: € 1 648 tot € 4 185 / jaar
D5 Facelift (2021–heden) · D5 (2017–2021) · D4 Facelift (2013–2017)
Audi Q2
10 motoren · 116–300 pk
Besparing: € 787 tot € 2 094 / jaar
GA Facelift (2020–heden) · GA (2016–2020)
Audi Q3
22 motoren · 125–400 pk
Besparing: € 844 tot € 2 708 / jaar
FJ (09/2025–heden) · F3 (2018–2025) · 8U Facelift (2015–2018)
Audi Q4 e-Tron
2 motoren · 170–265 pk
Besparing: € 1 180 tot € 1 789 / jaar
2021–2023
Audi Q5
23 motoren · 180–367 pk
Besparing: € 1 196 tot € 2 511 / jaar
GU (09/2024–heden) · FY Facelift (2020–2024) · FY (2016–2020)
Audi Q7
15 motoren · 248–507 pk
Besparing: € 1 689 tot € 3 394 / jaar
4M Facelift II (2024–heden) · 4M Facelift (2019–2024) · 4M (2015–2019)
Audi Q8
9 motoren · 340–640 pk
Besparing: € 2 278 tot € 4 417 / jaar
F1 Facelift (2023–heden) · F1 (2018–2023)
Audi Q8 E-Tron
1 motor · 408 pk
Besparing: € 2 708 / jaar
2023–heden
Audi R8
25 motoren · 420–620 pk
Besparing: € 2 846 tot € 4 281 / jaar
II Facelift (2019–2024) · II (2015–2018) · Facelift (2012–2015)
Audi RS3
7 motoren · 340–407 pk
Besparing: € 2 270 tot € 2 786 / jaar
8Y Facelift (2024–heden) · 8Y (10/2021–2024) · 8V Facelift (2017–2021)
Audi RS4
5 motoren · 420–470 pk
Besparing: € 2 892 tot € 3 130 / jaar
B9 Facelift (2019–heden) · B9 (2017–2019) · B8 (2012–2016)
Audi RS5
5 motoren · 450–639 pk
Besparing: € 3 048 tot € 4 343 / jaar
B10 (2026–heden) · F5 Facelift (2019–2025) · F5 (2017–2019)
Audi RS6
7 motoren · 560–630 pk
Besparing: € 3 697 tot € 4 329 / jaar
C8 Facelift (11/2022–heden) · C8 (2019–2022) · C7 (2012–2019)
Audi RS7
4 motoren · 560–630 pk
Besparing: € 3 730 tot € 4 272 / jaar
C8 (2017–heden) · C7 (2010–2018)
Audi RSQ3
4 motoren · 310–400 pk
Besparing: € 2 122 tot € 2 743 / jaar
F3 (2020–heden) · 8U (2013–2020)
Audi RSQ8
3 motoren · 600–640 pk
Besparing: € 4 096 tot € 4 344 / jaar
F1 Facelift (06/2024–heden) · F1 (2020–2024)
Audi S1
1 motor · 231 pk
Besparing: € 1 571 / jaar
8X (2014–2018)
Audi S3
10 motoren · 210–333 pk
Besparing: € 1 424 tot € 2 313 / jaar
8Y Facelift (2024–heden) · 8Y (10/2020–2023) · 8V Facelift (07/2016–2020)
Audi S4
5 motoren · 333–354 pk
Besparing: € 2 290 tot € 2 447 / jaar
B9 Facelift (2019–2024) · B9 (2016–2019) · B8 (2008–2015)
Audi S5
5 motoren · 333–367 pk
Besparing: € 2 228 tot € 2 435 / jaar
B10 (07/2024–heden) · F5 Facelift (2019–06/2024) · F5 (2016–2019)
Audi S6
5 motoren · 340–450 pk
Besparing: € 2 338 tot € 3 139 / jaar
C8 (2019–2023) · C7 (2012–2018) · C6 (2004–2011)
Audi S7
3 motoren · 420–450 pk
Besparing: € 2 871 tot € 3 091 / jaar
C8 (2017–heden) · C7 (2010–2018)
Audi S8
4 motoren · 450–605 pk
Besparing: € 3 003 tot € 4 165 / jaar
D5 (2020–heden) · D4 (2012–2019) · D3 (2006–2009)
Audi SQ2
2 motoren · 300 pk
Besparing: € 2 006 tot € 2 041 / jaar
GA Facelift (2020–heden) · GA (2018–2020)
Audi SQ5
4 motoren · 354–367 pk
Besparing: € 2 403 tot € 2 538 / jaar
09/2024–heden · FY Facelift (2019–08/2024) · FY (2017–2019)
Audi SQ7
2 motoren · 507 pk
Besparing: € 3 411 tot € 3 531 / jaar
4M Facelift II (2024–heden) · 4M Facelift (2019–2024)
Audi SQ8
2 motoren · 507 pk
Besparing: € 3 474 tot € 3 532 / jaar
F1 Facelift (2023–heden) · F1 (2019–2023)
Audi TT
21 motoren · 150–400 pk
Besparing: € 1 027 tot € 2 780 / jaar
8S Facelift (09/2018–2023) · 8S (2014–2018) · 8J (2006–2014)
Audi TT RS
4 motoren · 340–400 pk
Besparing: € 2 285 tot € 2 674 / jaar
8S Facelift (2018–2023) · 8S (2014–2018) · 8J (2006–2014)
Audi TT S
4 motoren · 272–320 pk
Besparing: € 1 852 tot € 2 134 / jaar
8S Facelift (09/2018–2023) · 8S (2014–2018) · 8J (2006–2014)
Garages en tuners: Flex Fuel-bestand klaar om te flashen

Stuur de uitlezing van de motorsturing en ontvang het E85 Flex Fuel-bestand binnen ongeveer 30 minuten. Back-up van het origineel, gecontroleerd bestand en technische support inbegrepen.

E85 Flex Fuel-bestand vanaf € 100
Bestand bestellen →

auto-remap is een bestandsservice uitsluitend voor professionals. Particulier? Vraag de E85 Flex Fuel-ombouw aan uw garage of chiptuner.