Catalogus/ E85-ombouw/Volkswagen
← Alle merken
Volkswagen

E85 ombouw Volkswagen

30 modellen · 375 benzinemotoren geschikt voor Flex Fuel
Alle Volkswagen benzinewagens in deze lijst kunnen op Superéthanol E85 rijden dankzij een Flex Fuel-herprogrammatie van de motorsturing, zonder kastje. Kies uw model voor de vermogenswinst, de winst met E85 + Stage 1 en de jaarlijkse besparing. De grootste winst in het gamma: Volkswagen Arteon 2.0 TSI, 280 → 420 pk met E85 + Stage 1.
E85 gemiddeld (FR)€ 0,914/ liter
Benzine E10 gem. (FR)€ 2,168/ liter
Verschil−€ 1,25per liter
E85-tankstations3 712in Frankrijk
Nationale gemiddelden in Frankrijk op 13 oktober 2026 · bron: officiële gegevens prix-carburant (data.economie.gouv.fr) · prijs per departement →
Volkswagen Amarok
1 motor · 302 pk
Besparing: € 2 180 / jaar
II (2022–heden)
Volkswagen Arteon
10 motoren · 150–320 pk
Besparing: € 1 070 tot € 2 254 / jaar
Facelift (2020–heden) · 2017–2020
Volkswagen Atlas / Teramont
5 motoren · 220–280 pk
Besparing: € 1 568 tot € 2 047 / jaar
Facelift (2020–2023) · 2017–2020
Volkswagen Bora
5 motoren · 115–204 pk
Besparing: € 840 tot € 1 487 / jaar
11/1997–09/2005
Volkswagen Caddy
11 motoren · 84–150 pk
Besparing: € 601 tot € 1 065 / jaar
V (12/2020–heden) · IV (07/2015–2020) · III Facelift (2010–2015)
Volkswagen Caravelle
4 motoren · 150–204 pk
Besparing: € 1 092 tot € 1 431 / jaar
T6 (2015–2019) · T5 Facelift (2009–2015)
Volkswagen Coccinelle / New Beetle
13 motoren · 105–220 pk
Besparing: € 743 tot € 1 585 / jaar
2016–2018 · 11/2011–2016 · 10/1997–10/2011
Volkswagen Eos
7 motoren · 122–250 pk
Besparing: € 897 tot € 1 786 / jaar
2006–2015
Volkswagen Golf
84 motoren · 80–333 pk
Besparing: € 564 tot € 2 400 / jaar
VIII Facelift (06/2024–heden) · VIII (03/2020–05/2024) · VII Facelift (02/2017–2020)
Volkswagen Jetta
20 motoren · 105–228 pk
Besparing: € 762 tot € 1 625 / jaar
VII Facelift 2 (2024–heden) · VII Facelift (2021–2024) · VII (2018–2021)
Volkswagen Lamando
7 motoren · 131–220 pk
Besparing: € 934 tot € 1 544 / jaar
II (2022–heden) · I Facelift (2019–2022) · I (2014–2019)
Volkswagen Lavida
2 motoren · 122–160 pk
Besparing: € 889 tot € 1 123 / jaar
All
Volkswagen Lupo
1 motor · 125 pk
Besparing: € 920 / jaar
10/1997–06/2005
Volkswagen Magotan
1 motor · 160 pk
Besparing: € 1 129 / jaar
2024–heden
Volkswagen Multivan / California
7 motoren · 136–245 pk
Besparing: € 955 tot € 1 729 / jaar
T7 (2021–heden) · T6 (2015–2019) · T5 Facelift (2009–2016)
Volkswagen Passat
33 motoren · 115–300 pk
Besparing: € 823 tot € 2 134 / jaar
B9 (2024–heden) · B8 Facelift (09/2019–2023) · B8 (2014–2019)
Volkswagen Passat CC / CC
7 motoren · 150–300 pk
Besparing: € 1 103 tot € 2 203 / jaar
Facelift (2012–2016) · 2008–2012
Volkswagen Phaeton
6 motoren · 280–450 pk
Besparing: € 1 999 tot € 3 263 / jaar
Facelift (2010–2016) · 2002–2010
Volkswagen Polo
35 motoren · 60–220 pk
Besparing: € 425 tot € 1 592 / jaar
VI Facelift (A0) (04/2021–heden) · VI (A0) (2017–2021) · V Facelift (6C1) (05/2014–2017)
Volkswagen Scirocco
11 motoren · 122–280 pk
Besparing: € 855 tot € 2 061 / jaar
III Facelift (2014–2018) · III (2008–2014)
Volkswagen Sharan
5 motoren · 150–220 pk
Besparing: € 1 050 tot € 1 598 / jaar
II Facelift (07/2015–heden) · II (2010–2015) · I (07/2000–2010)
Volkswagen T-Cross
5 motoren · 95–150 pk
Besparing: € 683 tot € 1 100 / jaar
Facelift (2023–heden) · 2018–2023
Volkswagen T-Roc
13 motoren · 116–300 pk
Besparing: € 812 tot € 2 201 / jaar
II (08/2025–heden) · I Facelift (2022–2025) · I (2017–2021)
Volkswagen Taigo
1 motor · 150 pk
Besparing: € 1 104 / jaar
2021–heden
Volkswagen Tayron
5 motoren · 150–272 pk
Besparing: € 1 086 tot € 1 918 / jaar
2024–heden · 2018–2023
Volkswagen Tiguan
33 motoren · 122–320 pk
Besparing: € 890 tot € 2 318 / jaar
III (02/2024–heden) · II Facelift (NZ) (11/2020–2024) · II (NZ) (2016–2020)
Volkswagen Touareg
18 motoren · 220–462 pk
Besparing: € 1 592 tot € 3 259 / jaar
III Facelift (CR7) (2023–heden) · III (CR7) (2018–2023) · II Facelift (7P) (2014–2018)
Volkswagen Touran
12 motoren · 105–180 pk
Besparing: € 736 tot € 1 279 / jaar
II (09/2015–heden) · I Facelift (2010–2015) · I (2003–2010)
Volkswagen Transporter
4 motoren · 150–204 pk
Besparing: € 1 089 tot € 1 489 / jaar
T6 (09/2015–2019) · T5 Facelift (2009–2015)
Volkswagen Up!
9 motoren · 60–115 pk
Besparing: € 426 tot € 845 / jaar
Facelift (2016–heden) · 12/2011–2016
Garages en tuners: Flex Fuel-bestand klaar om te flashen

Stuur de uitlezing van de motorsturing en ontvang het E85 Flex Fuel-bestand binnen ongeveer 30 minuten. Back-up van het origineel, gecontroleerd bestand en technische support inbegrepen.

E85 Flex Fuel-bestand vanaf € 100
Bestand bestellen →

auto-remap is een bestandsservice uitsluitend voor professionals. Particulier? Vraag de E85 Flex Fuel-ombouw aan uw garage of chiptuner.