Catalogus/ E85-ombouw/Mercedes
← Alle merken
Mercedes

E85 ombouw Mercedes

31 modellen · 416 benzinemotoren geschikt voor Flex Fuel
Alle Mercedes benzinewagens in deze lijst kunnen op Superéthanol E85 rijden dankzij een Flex Fuel-herprogrammatie van de motorsturing, zonder kastje. Kies uw model voor de vermogenswinst, de winst met E85 + Stage 1 en de jaarlijkse besparing. De grootste winst in het gamma: Mercedes GL GL450, 367 → 560 pk met E85 + Stage 1.
E85 gemiddeld (FR)€ 0,906/ liter
Benzine E10 gem. (FR)€ 2,098/ liter
Verschil−€ 1,19per liter
E85-tankstations3 719in Frankrijk
Nationale gemiddelden in Frankrijk op 3 november 2026 · bron: officiële gegevens prix-carburant (data.economie.gouv.fr) · prijs per departement →
Mercedes A / A Berline
33 motoren · 102–421 pk
Besparing: € 686 tot € 2 864 / jaar
W177 (11/2022–heden) · W177 (05/2018–10/2022) · W176 (2015–2018)
Mercedes AMG GT 4-door Coupé
7 motoren · 367–843 pk
Besparing: € 2 423 tot € 5 568 / jaar
2018–heden
Mercedes AMG GT Coupé / Roadster
9 motoren · 462–730 pk
Besparing: € 3 103 tot € 4 970 / jaar
2017–2023 · 2014–2017
Mercedes B
18 motoren · 102–224 pk
Besparing: € 679 tot € 1 538 / jaar
W247 (11/2022–heden) · W247 (2018–10/2022) · W246 (2012–2018)
Mercedes C
48 motoren · 129–517 pk
Besparing: € 854 tot € 3 511 / jaar
W206 (2021–heden) · W205 (07/2018–2021) · W205 (04/2014–2018)
Mercedes Citan
1 motor · 114 pk
Besparing: € 783 / jaar
04/2016–2021
Mercedes CL
15 motoren · 306–630 pk
Besparing: € 2 103 tot € 4 257 / jaar
C216 (2010–heden) · C216 (2006–2010) · C215 (2002–2006)
Mercedes CLA
29 motoren · 122–421 pk
Besparing: € 804 tot € 2 864 / jaar
C118 Ph2 (2023–2025) · C118 (2019–2023) · C117 Ph2 (2016–2019)
Mercedes CLC
3 motoren · 129–184 pk
Besparing: € 857 tot € 1 221 / jaar
2008–2011
Mercedes CLE
1 motor · 449 pk
Besparing: € 2 960 / jaar
2023–heden
Mercedes CLK
9 motoren · 163–508 pk
Besparing: € 1 115 tot € 3 416 / jaar
W209 (2002–2009)
Mercedes CLS
20 motoren · 272–585 pk
Besparing: € 1 871 tot € 4 064 / jaar
C257 Ph2 (2021–heden) · C257 Ph1 (2018–2021) · C218 Ph2 (2014–2018)
Mercedes E / E Coupé / All Terrain
43 motoren · 163–612 pk
Besparing: € 1 083 tot € 4 143 / jaar
W213 (07/2020–2022) · W213 (2016–2020) · W212 (2013–2016)
Mercedes G
12 motoren · 354–630 pk
Besparing: € 2 459 tot € 4 365 / jaar
2024–heden · 05/2018–2023 · 09/2000–2017
Mercedes GL
7 motoren · 333–557 pk
Besparing: € 2 234 tot € 3 760 / jaar
X166 (10/2012–2015) · X164 (2006–2012)
Mercedes GLA
25 motoren · 122–421 pk
Besparing: € 830 tot € 2 908 / jaar
H247 - Phase 2 (2023–heden) · H247 - Phase 1 (2020–2023) · X156 (2017–2020)
Mercedes GLB
10 motoren · 163–421 pk
Besparing: € 1 100 tot € 2 876 / jaar
X247 - Phase 2 (2023–2025) · X247 - Phase 1 (2020–2023)
Mercedes GLC / GLC Coupé
13 motoren · 197–510 pk
Besparing: € 1 363 tot € 3 538 / jaar
2023–heden · 2019–2023 · 2015–2019
Mercedes GLE / GLE Coupé
18 motoren · 333–634 pk
Besparing: € 2 257 tot € 4 384 / jaar
V167 - Phase 2 (2023–heden) · V167 (2019–2023) · W166 (2015–2019)
Mercedes GLK
4 motoren · 184–306 pk
Besparing: € 1 212 tot € 2 102 / jaar
X204 (2010–2018)
Mercedes GLS
5 motoren · 333–612 pk
Besparing: € 2 202 tot € 4 171 / jaar
2020–2022 · 2015–2019
Mercedes Maybach
2 motoren · 333–436 pk
Besparing: € 2 307 tot € 2 895 / jaar
2016–2021
Mercedes ML
8 motoren · 272–558 pk
Besparing: € 1 821 tot € 3 723 / jaar
W166 (2011–2015) · W164 (2009–2011) · W164 (2005–2009)
Mercedes R
3 motoren · 306–510 pk
Besparing: € 2 045 tot € 3 496 / jaar
2006–2013
Mercedes S
24 motoren · 299–630 pk
Besparing: € 2 056 tot € 4 375 / jaar
W223 (02/2021–heden) · W222 (2017–2021) · W217/222 (2014–2017)
Mercedes SL
32 motoren · 306–630 pk
Besparing: € 2 125 tot € 4 297 / jaar
2021–heden · R232 (2021–heden) · 2016–2020
Mercedes SLC
5 motoren · 156–390 pk
Besparing: € 1 036 tot € 2 687 / jaar
2016–heden
Mercedes SLK
9 motoren · 163–421 pk
Besparing: € 1 124 tot € 2 881 / jaar
R172 (2011–heden) · R171 (2004–2010)
Mercedes SLS
1 motor · 571 pk
Besparing: € 3 794 / jaar
All
Mercedes Sprinter
1 motor · 184 pk
Besparing: € 1 216 / jaar
W906 (2000–2006)
Mercedes T
1 motor · 131 pk
Besparing: € 904 / jaar
2022–2025
Garages en tuners: Flex Fuel-bestand klaar om te flashen

Stuur de uitlezing van de motorsturing en ontvang het E85 Flex Fuel-bestand binnen ongeveer 30 minuten. Back-up van het origineel, gecontroleerd bestand en technische support inbegrepen.

E85 Flex Fuel-bestand vanaf € 100
Bestand bestellen →

auto-remap is een bestandsservice uitsluitend voor professionals. Particulier? Vraag de E85 Flex Fuel-ombouw aan uw garage of chiptuner.