Catalogus/ E85-ombouw/Ford
← Alle merken
Ford

E85 ombouw Ford

30 modellen · 271 benzinemotoren geschikt voor Flex Fuel
Alle Ford benzinewagens in deze lijst kunnen op Superéthanol E85 rijden dankzij een Flex Fuel-herprogrammatie van de motorsturing, zonder kastje. Kies uw model voor de vermogenswinst, de winst met E85 + Stage 1 en de jaarlijkse besparing. De grootste winst in het gamma: Ford Ranger Raptor 3.0T Ecoboost, 292 → 485 pk met E85 + Stage 1.
E85 gemiddeld (FR)€ 0,907/ liter
Benzine E10 gem. (FR)€ 2,104/ liter
Verschil−€ 1,20per liter
E85-tankstations3 706in Frankrijk
Nationale gemiddelden in Frankrijk op 3 november 2026 · bron: officiële gegevens prix-carburant (data.economie.gouv.fr) · prijs per departement →
Ford B-Max
4 motoren · 100–140 pk
Besparing: € 681 tot € 936 / jaar
2012–2017
Ford Bronco
6 motoren · 181–418 pk
Besparing: € 1 224 tot € 2 785 / jaar
2020–heden
Ford C-Max
11 motoren · 100–182 pk
Besparing: € 662 tot € 1 235 / jaar
II Facelift (2015–2019) · II (2010–2015)
Ford EcoSport
5 motoren · 100–140 pk
Besparing: € 675 tot € 968 / jaar
II Facelift (2017–2022) · II (2013–2017)
Ford Edge
4 motoren · 243–335 pk
Besparing: € 1 621 tot € 2 324 / jaar
II Facelift (2018–2023) · II (2015–2018)
Ford Escape
8 motoren · 178–250 pk
Besparing: € 1 181 tot € 1 702 / jaar
IV Facelift (2023–heden) · IV (2019–2022) · III Facelift (2017–2019)
Ford Expedition
6 motoren · 375–440 pk
Besparing: € 2 510 tot € 3 039 / jaar
V (2024–heden) · IV Facelift (U553) (2021–2024) · IV (U553) (2017–2021)
Ford Explorer
9 motoren · 280–457 pk
Besparing: € 1 868 tot € 3 110 / jaar
VI Facelift (2024–heden) · VI (2019–2024) · V Facelift II (2018–2019)
Ford F150
24 motoren · 252–720 pk
Besparing: € 1 731 tot € 4 938 / jaar
XIV Facelift (2023–heden) · XIV (2020–2023) · XIII Facelift (2018–2020)
Ford F250
1 motor · 350 pk
Besparing: € 2 417 / jaar
... 2017
Ford F350
1 motor · 350 pk
Besparing: € 2 386 / jaar
... 2017
Ford F450
1 motor · 350 pk
Besparing: € 2 428 / jaar
... 2017
Ford F550
1 motor · 350 pk
Besparing: € 2 400 / jaar
2008–heden
Ford Fiesta
31 motoren · 60–200 pk
Besparing: € 399 tot € 1 353 / jaar
VIII Facelift (2021–heden) · VIII (2017–2021) · VII Facelift (2012–2017)
Ford Focus
34 motoren · 85–350 pk
Besparing: € 590 tot € 2 375 / jaar
IV Facelift (2022–heden) · IV (2019–2021) · III Facelift (2014–2018)
Ford Galaxy
6 motoren · 150–240 pk
Besparing: € 1 006 tot € 1 606 / jaar
III Facelift (2021–2023) · III (2015–2019) · II Facelift (2010–2015)
Ford GT
1 motor · 647 pk
Besparing: € 4 288 / jaar
II (2017–2022)
Ford Ka / Ka+
3 motoren · 69–86 pk
Besparing: € 456 tot € 583 / jaar
+ Facelift (2018–2021) · + (2016–2018) · II (2009–2016)
Ford Kuga
17 motoren · 120–243 pk
Besparing: € 812 tot € 1 638 / jaar
III Facelift (2024–heden) · III (2019–2024) · II Facelift (2016–2019)
Ford Maverick
4 motoren · 191–250 pk
Besparing: € 1 268 tot € 1 672 / jaar
Facelift (2024–heden) · 2021–2024
Ford Mondeo
12 motoren · 125–240 pk
Besparing: € 831 tot € 1 649 / jaar
V (2022–heden) · IV Facelift (2019–2022) · IV (2014–2018)
Ford Mustang
29 motoren · 205–500 pk
Besparing: € 1 414 tot € 3 330 / jaar
VII (2023–heden) · VI Facelift (2017–2023) · VI (2015–2017)
Ford Mustang Shelby
12 motoren · 324–760 pk
Besparing: € 2 227 tot € 5 082 / jaar
III (2016–heden) · II Facelift (2010–2014) · II (2006–2009)
Ford Puma
10 motoren · 125–200 pk
Besparing: € 829 tot € 1 352 / jaar
Facelift (12/2024–heden) · 2019–2024
Ford Ranger
5 motoren · 270–405 pk
Besparing: € 1 882 tot € 2 762 / jaar
IV (2022–heden)
Ford S-Max
8 motoren · 160–240 pk
Besparing: € 1 059 tot € 1 603 / jaar
II Facelift (2019–2023) · II (09/2015–2019) · I Facelift (2010–2014)
Ford Tourneo Connect
5 motoren · 100–150 pk
Besparing: € 663 tot € 1 035 / jaar
III (2022–heden) · II Facelift (2018–2021) · II (2013–2018)
Ford Tourneo Courier
3 motoren · 100–125 pk
Besparing: € 665 tot € 859 / jaar
II (2023–heden) · I Facelift (2018–2023) · I (2014–2018)
Ford Transit Connect
6 motoren · 100–178 pk
Besparing: € 664 tot € 1 203 / jaar
III (2024–heden) · II Facelift (2018–2024) · II (2013–2018)
Ford Transit Courier
4 motoren · 100–125 pk
Besparing: € 662 tot € 827 / jaar
I Facelift 2 (2023–heden) · I Facelift (2019–2022) · I (2014–2019)
Garages en tuners: Flex Fuel-bestand klaar om te flashen

Stuur de uitlezing van de motorsturing en ontvang het E85 Flex Fuel-bestand binnen ongeveer 30 minuten. Back-up van het origineel, gecontroleerd bestand en technische support inbegrepen.

E85 Flex Fuel-bestand vanaf € 100
Bestand bestellen →

auto-remap is een bestandsservice uitsluitend voor professionals. Particulier? Vraag de E85 Flex Fuel-ombouw aan uw garage of chiptuner.